Apie projektą

Meistrų sukurta platforma meistrams

Tai vienas pagrindinių privalumų, išskiriančių „PortalPRO“ iš panašaus pobūdžio darbų pasiūlymų platformų.

„PortalPRO“ buvo sukurtas tikrų meistrų profesionalų pasitelkiant naujausius IT sprendimus.

Tikrų profesionalų bendruomenė

Čia jau prisijungę per 480 kvalifikuotų ir sertifikuotų meistrų iš visos Lietuvos. Nuolat auganti bendruomenė pati kalba už save.

Nesibaigiantis darbų srautas kasdien

Būti užimtu ir sėkmingu meistru – dabar lengviau nei bet kada, nes „PortalPRO“ sistemoje – darbų netrūksta. Čia meistrų ieško tiek verslo, tiek privatūs klientai visoje Lietuvoje, nesvarbu kur gyventum.

Dirbk kada nori ir kiek nori

Tavo darbų laikui – nėra jokių taisyklių. Čia būsi pats sau direktorius. Rinkis darbus kada panorėjęs ir dėliokis darbotvarkę pagal save – nesvarbu, dirbtum įprastai ar tik vakarais, savaitgaliais ar švenčių dienomis. Visos taisyklės – tavo.

Vieta tobulėti ir uždirbti dar daugiau

Čia esančiame Kompetencijų centre – galėsi mokytis, tobulėti ir įgyti dar didesnį meistriškumą. „PortalPRO“ suteiks tau technologines korteles, kurios padės kokybiškai atlikti darbus.

Atlygis – kiekvieną savaitę

Darbai nesustoja – nesustos ir pelnytai uždirbtas atlygis. „PortalPRO“ pasirūpins, jog pinigai tave pasiektų laiku, užmokestis nevėluotų ir būtų išmokamas priklausomai nuo tavo rezultatų kur kas dažniau nei kartą į mėnesį – pinigai tave pasieks kiekvieną savaitę.

Užsakymai iš visos šalies teritorijos

Neapsiribok tik savo artimiausia aplinka. Čia galima imtis visų Lietuvos teritorijoje esančių darbų. Nesvarbu, kur gyveni ir kur darbuojiesi – jei tik turėsi noro, savo užsakymo galėsi imtis visoje Lietuvoje.

Registruokis jau dabar

Nedelsk! Padaręs tai kuo anksčiau – įgysi daugiau patirties ir pranašumą prieš konkuruojančius specialistus.

Registracija

Visos teisės saugomos PortalPRO © 2020 Privatumo politika Paslaugų teikimo sąlygos

Sprendimas: Pixel House

×

Užklausa sėkmingai išsiųsta. Susisieksime su Jumis artimiausią darbo dieną.